Skip to main content

Yhteystiedot

Ota yhteyttä ja kysy lisää.

Yhteydenottolomakkeelle

Toimisto

Pääkonttori, varikko

Ampeeritie 11
21530 Paimio

Yhteydenottolomakkeelle
Toimisto, varikko

Yrittäjäntie 13 b
01800 Klaukkala

Laskutus

Laskut ainoastaan verkkolaskuina. Liitteet tulee lähettää laskun yhteydessä. Jokaisesta työmaasta tulee tehdä oma laskunsa. Laskulla on oltava pakollisten laskumerkintöjen lisäksi työnumero ja tilaajan nimi.

Maksuehto 30 pv netto.

Verkkolaskutusosoite 003725512838
Operaattori Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus DABAFIHH

Työpäälliköt

Työpäällikkö

Jarno Koivula
040 139 3223
jarno.koivula@tehan.fi

Työmaapäällikkö

Joonas Kähkönen
050 342 2555
joonas.kahkonen@tehan.fi

Työnjohtaja

Teemu Tuominen
040 196 4960
teemu.tuominen@tehan.fi

Työnjohto

Työnjohtaja

Matti Lahtinen
040 615 8957
matti.lahtinen@tehan.fi

Työnjohtaja

Jesse Laine
040 150 3926
jesse.laine@tehan.fi

Työnjohtaja

Joona Liukku
040 680 3455
joona.liukku@tehan.fi

Työnjohtaja

Marko Tarvainen
040 680 3469
marko.tarvainen@tehan.fi

Työnjohtaja

Tuomas Kantola
040 124 4110
tuomas.kantola@tehan.fi

Työnjohtaja

Lauri Pyörre
040 198 0662
lauri.pyorre@tehan.fi

Työnjohtaja

Olli Kivelä
040 196 3869
olli.kivela@tehan.fi

Tuotannon työnjohtaja

Juha Fagerholm
040 524 2920
juha.fagerholm@tehan.fi

Mittaustyönjohtaja

Marika Tolonen
040 180 4956
marika.tolonen@tehan.fi

Hallinto

Työnjohtaja/tarjouspyynnöt

Mika Aaltonen
045 164 5934
tehan@tehan.fi

Talousjohtaja

Sami Aaltonen
0400 248 993
sami.aaltonen@tehan.fi

Työmaasihteeri

Jamiina Wirtanen
0400 305 534
jamiina.wirtanen@tehan.fi

Työmaasihteeri

Sara Ruohonen
040 120 4909
sara.ruohonen@tehan.fi

Työmaasihteeri

Kalle Knuutila
040 124 0096
kalle.knuutila@tehan.fi

Työmaasihteeri

Noora Laaksonen
040 199 3325
noora.laaksonen@tehan.fi

Yhteydenottolomake

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Yhteydenottoni liittyy
Click or drag a file to this area to upload.
Haluan että minuun otetaan yhteyttä
Haluan alustavan tarjouksen

Ota yhteyttä ja kerro lisää projektistasi. Me kuuntelemme.